Компліменти хлопцеві своїми словами, в прозі, українською мовою

Підготували для вас шикарні компліменти хлопцеві своїми словами, в прозі, українською мовою

Твоє ім’я для мене як молитва, яку я вимовляю енну кількість разів в день.

Мені дуже приємно проводити з тобою час. Коли я з тобою — я не помічаю, як воно пролітає.

Всі мої мрії збуваються завдяки тобі. Спасибі тобі за все, мій найдорожчий серцю чоловік.

На тебе, коханий, повинні рівнятися всі! Чим би мені таким з тобою зайнятися?)

Нарешті ти повернувся з цієї осоружної роботи! День без тебе пройшов просто жахливо!

Ти самий позитивний хлопець, якого я коли-небудь зустрічала.

Мені часто не вистачає слів, щоб висловити тобі свою подяку. Ти такий розумний, добрий, хоробрий і сміливий, що тобою можна пишатися і захоплюватися.

Я найщасливіша дівчина на світі, тому що у мене є ти, мій найкращий, найкрасивіший, самий надійний, і просто мій. Ти моя друга половинка, моя доля. Я хочу завжди бути поряд з тобою, притиснутися до твого плеча, і відчувати себе захищеною, найулюбленішою. Я люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою. Ти самий добрий і рідна людина на землі, ти подарував мені щастя. Нехай всі твої мрії неодмінно збудуться, нехай моя любов, як найяскравіша зірка, завжди освітлює твій шлях.

У тебе настільки мужній впевнений голос, що навіть коли загрожує небезпека, поруч з тобою відчуваєш спокій.

Мені подобається твій спокій, витримка, коли я роблю щось дурне.

Ти мій єдиний і неповторний! Проводити час з тобою – просто чудово!

Ти самий безстрашний чоловік!

Ти ласкавий та ніжний. Плюшевий, немов мишко. Приємний, як солодка цукерка.

Ти — дуже надійний, і таких чоловіків дуже рідко зустрінеш. Я думаю, що будь-яка жінка, яка перебуває з таким чоловіком — повинна відчувати радість і спокій, від усвідомлення себе поряд з таким чоловіком.

Ти прекрасно виконуєш свою роботу. Справжній майстер. У тебе безумовно талант. Ти приділяєш увагу кожній деталі, кожної дрібниці. Твої руки і твій розум творять просто диво!

Завдяки тобі, коханий, в моїй душі в будь-який час міста завжди присутній весна. Тому я можу не думати про погану погоду або холодному вітрі, бо твоя любов мене завжди зігріє та подарує перші проліски.

Твій голос для мене красивіше самої прекрасної мелодії і приємніше дзюрчання джерела!

Мені доля подарувала просто королівський подарунок – тебе, мій коханий. Кожен день, прожитий з тобою, для мене нагорода. Ти завжди уважний, добрий і найкращий. Ти – моя мрія, мій ідеал. Зустрівши тебе, я зрозуміла, що крім тебе мені ніхто не потрібен. Я так хочу, щоб наше щастя тривало все життя. Милий, я люблю тебе, і не соромлюся в цьому першою освідчитися. Так хочеться пригорнутися до твого міцного плеча, і забути про все на світі. Нехай тобі супроводжує завжди успіх, і посміхається щастя.