Короткі визнання Дружині у Прозі

Можу посперечатися з ким завгодно, що у мене найкраща жінка в світі. Вона не просто жінка, вона мій найкращий друг. Вона все, що є у мене. І я в неї закохався, як хлопчисько, спасибі, що ти зі мною.

Наша з тобою любов — це солодка отрута. Одного разу я пригубив його — всього один ковток. Але саме завдяки цього дивовижного напою я зрозумів, яка ти прекрасна жінка!

Інструкція по застосуванню персонального чоловіка (ПМ). Забезпечуйте регулярне харчування ПМ м’ясними стравами. Зберігайте пристрій у нормальному робочому положенні: лежачи на дивані. Пам’ять ПМ не призначена для зберігання списків справ. Під час поїздки на дачу до батьків ПМ надійно утримується на водійському сидінні за допомогою слів: «Ти найкращий!»

Знаю, що бути дружиною непросто. Такого шкідливого дружина ще пошукати треба. Мила, прости мене і щоб там не було, пам’ятай, що я люблю тебе більше життя і ніколи тебе не залишу. Мені дуже пощастило з тобою.

Всі мріють про такий дружині, заради якої хочеться жити і гори згортати, про таку, яка була б і музою, і другом, і справжньої леді. Всі мріють про такий дружині, яка завжди буде ділити з чоловіком і радощі, і смуток, яка буде любити не за успіхи, а за те, яка людина насправді. Всі мріють про такий дружині – а у мене ти є! Люблю тебе!

Мила, як у тебе багато турбот. На тобі весь будинок, діти і я — ще один твоя дитина. Спасибі, рідна, що ти робиш наше життя такий, яка вона є. Я обожнюю тебе і не знаю нікого, хто б міг зрівнятися з тобою.

Ти як найсолодший нектар екзотичних фруктів, як ніжний аромат південних берегів, як лагідний бриз тропічного моря, як солодкоголоса райська пташка. Ти пьянишь і манишь, як літній луг опівдні. Люблю тебе до божевілля, моя кохана дружина!

Рідний мій чоловік! Ми через багато що пройшли з тобою рука об руку і багато чого пережили. Та я щасливий від того, що як і раніше любимо і люблю! І з кожним роком моя любов до тебе тільки зростає і міцніє. Я ніяковію під твоїм палким поглядом, як і раніше, і навіть сильніше, сумую за тобою, у дні розлуки! Я люблю тебе! Я щасливий, що зробив тобі пропозицію, а ти погодилася!

Ти – жінка, яких майже не буває. Ти – сенс мого життя. Я хочу бути тільки з тобою! Ти моя єдина! Знай, що є на землі серце, яке любить тебе і чекає. Так, мила, я дуже сильно люблю тебе!

Сьогодні згадував як ми вперше зустрілися, наші перші розмови, поцілунки. І знаєш, що я зрозумів після стількох років? Що люблю тебе точно так само, навіть трохи більше. Рідна, ти ангел.

Моя кохана, дорога половинка! Тільки ти мені відкрила двері до щастя під назвою «родина», де ми разом живемо під одним дахом вже стільки прекрасних миттєвостей. Я щасливий, що ти моя дружина, тому що люблю тебе більше життя, і тому що ти — моє головне в ній щастя!

Не завжди все просто в нашому житті, ми часто сваримося через дрібниці і навіть іноді ображаємося один на одного. Але я хочу, щоб ти знала, що незважаючи ні на що я шалено тебе люблю. Вірю, що ми завжди будемо разом.

Якщо б існувала Нобелівська премія в номінації Кращою в світі Дружини – без сумніву, ця нагорода по праву стала твоєю! Ти не заперечуєш, коли я вмикаю футбол замість серіалу. Ти не сердишся, коли я «зустрічаю старого друга», а запрошуєш нас на кухню, як справжня господиня. І тільки ти могла подарувати чоловікові на день народження ящик пива! Ти – єдина!!!

Дорога моя жінка, дорогоцінна дружина! Я відчуваю до тебе одне почуття, яке складно точно описати, оскільки у кожної людини воно різне. Це почуття — любов! Я тебе дуже-дуже люблю і обожнюю, зайка!

Я не буду діставати для тебе зірку з неба… я Краще за тебе помию посуд, коли ти втомлена після довгого дня. І нехай ми не підемо ввечері в шикарний ресторан. Зате я сам приготую на вечерю смачну смажену картоплю! Ну і що ж, що я не вмію красиво говорити, писати вірші та співати серенади. Я краще обійму тебе міцно-міцно, поцілую і на вушко прошепочу: «Я люблю тебе!».

Мила, ніжна, кохана моя! Коли я тебе бачу, то мені стає легко і тепло на душі. Хочеться співати і танцювати, обдарувати тебе самими красивими кольорами на світлі. Без тебе світ стає сірим, і немає в ньому радості. Я дуже люблю тебе! Прошу тебе — будь зі мною назавжди разом!

Улюблена моя дружина, як я вдячний тобі за те, що ти вмієш і зрозуміти, і вибачити, і підтримати, і обнадіяти, і просто бути поруч. А адже мені так важливо, щоб ти завжди була поруч, щоб завжди моє життя твоя усмішка осявала, щоб я завжди міг тебе обійняти і притиснути до грудей – і ти почула, як моє серце б’ється в унісон з твоїм!

Слово «дружина» означає жінку, яка чоловік вибрав собі на довгі роки свого життя. Я вибрав тебе, і ні на хвилину не пошкодував про свій вибір. Ти – моя єдина жінка на всій планеті, ти моє сонечко, моє щастя, мати моїх дітей, берегиня сімейного вогнища. Коли я прокидаюся вранці і бачу тебе поруч, кожен день для мене приречений на успіх. Будь зі мною завжди, моя кохана!

Кохана, що б я робив, якби не зустрів тебе? На кому б я тоді одружився і з ким би жив? Хто б годував мене найсмачнішою у світі борщем і смаженою картоплею? Добре, що у мене така мила, кохана, віддана, красива, добра і розумна жінка! Я готовий кожен день говорити тобі про те, як мені крупно повезло і як я щасливий, але я просто скажу тобі три слова: Я тебе люблю!

Взагалі, я людина нещаслива, але один раз мені пощастило — я зустрів дівчину, в яку закохався з першого погляду. Потім вона стала моєю дружиною, а любов до неї зростає з кожним днем і тільки міцніє.

Любов до жінки – це особлива любов. Тепер ти мені дорога не просто, як дівчина, а і як моя дружина, мати моїх дітей, господиня в хаті, авторка затишку. Ти – частина мого життя, частина мене самого, і за це я тебе люблю і ціную. Я пишаюся, що у мене така прекрасна дружина, і ти гідна моєї любові і поваги. Я мрію прожити все життя з тобою, до останнього дня.

Можливо, що після весілля я став рідше говорити тобі про кохання. Чоловіки не люблять зайвих слів. Адже навіщо говорити, коли і так все зрозуміло? Моя любов в кожному погляді і дії. Вона в бажання піклуватися про тебе, і оберігати. Ти мій скарб, моя кохана дружина і найпрекрасніша жінка на планеті, я тебе дуже сильно люблю!

Всі мріють про такий дружині, заради якої хочеться жити і гори згортати, про таку, яка була б і музою, і другом, і справжньої леді. Всі мріють про такий дружині, яка завжди буде ділити з чоловіком і радощі, і смуток, яка буде любити не за успіхи, а за те, яка людина насправді. Всі мріють про такий дружині – а у мене ти є! Люблю тебе!

Ти саме та, яку я шукав так довго. Ти саме та, кому сказав перші визнання. Я дуже сильно тебе люблю і дуже боюся залишитися один. Повір, рідна, без тебе — мене немає. Хочу, щоб не було між нами сварки і образи ніколи!

Я не буду діставати для тебе зірку з неба… я Краще за тебе помию посуд, коли ти втомлена після довгого дня. І нехай ми не підемо ввечері в шикарний ресторан. Зате я сам приготую на вечерю смачну смажену картоплю! Ну і що ж, що я не вмію красиво говорити, писати вірші та співати серенади. Я краще обійму тебе міцно-міцно, поцілую і на вушко прошепочу: «Я люблю тебе!».

У цьому світі є лише одне місце, в якому мені комфортно і спокійно. Там мені не потрібно прикидатися, не треба нічого нікому доводити. Там я завжди можу бути самим собою. Де б я не був, я прагну швидше повернутися туди. Це місце – поруч з найпрекраснішою жінкою на землі, поруч з тобою, моя кохана дружина!

Кохана! Якби я був художником, то написав би твій портрет, гідний руки Леонардо да Вінчі! Якщо б я був поетом, то оспівав би твою красу, як Петрарка прекрасну Лауру. Якщо б мені були підвладні ноти, то сама милозвучна і зворушлива мелодія була б про тебе. Але я звичайний чоловік. І тільки любов до тебе, моя рідна, робить мене несхожим на інших. Я найщасливіша людина. Тому що можу бачити твій божественний лик і насолоджуватися твоїм чарівним сміхом. Можу любити тебе і жити тобою! Я прокидаюся з думкою, що побачу тебе, і засинаю, знаючи, що бачив тебе! А значить, життя не порожня і безглузда. У ній є ти – самий добрий, самий гарний, самий чудовий чоловічок на світі. Моя радість, моє щастя, моя любов, моє життя!

Ще в ту пору, як ми познайомилися, у мене в тілі з’явилися дивні відчуття. Кожен раз, коли ти поруч, голова кружиться, очі бачать тільки тебе і нікого більше, настрій різко змінюється, як правило, в кращу сторону. Сьогодні ходив в аптеку. Докладно описав фармацевта симптоми свого захворювання, а він відповів, що… ЛЮБОВ НЕ ЛІКУЄТЬСЯ!

Лише одна жінка стала фатальною в моєму житті. Ця жінка — ти, моя кохана дружина: люба дівчинка, якій ти завжди залишишся для мене. Хочу сказати, що дуже сильно люблю тебе і ніколи не втомлюся цілувати твої губи, очі і руки і дякувати долі за те, що з’єднала наші серця.

Мила, з першого моменту нашої зустрічі ти зачарувала мене своєю красою. Кожна твоя посмішка, кожен погляд, кожне слово, сказане тобою, немов цілющий бальзам, без якого я вже не можу уявити своє життя. Ти відкрила для мене абсолютно нову грань почуттів, які я раніше не відчував, але без яких моє життя була порожня. Ти навчила мене любити і моя любов до тебе увірвалася в моє серце, наповнила кожну клітинку мого тіла солодким отрутою. Але мені не потрібно протиотруту, адже ти мій ідеал, ти жінка, яку я чекав усе своє життя. Ти мій ангел, жива вода, возрождающая до життя, викликає бурю емоцій, почуттів, справжнього щастя. Ти – моя мрія, моє життя, моє майбутнє. Я люблю тебе всім серцем і буду кохати тебе все життя!

Моя рідна, моє сонечко, моя королева, сама прекрасна, чарівна, чудова, гарна, сексуальна, ефектна, чарівна, мила, лагідна, добра, мила, безжурна, енергійна, життєрадісна, відкрита, смішлива і турботлива жінка на світі! Я тебе ЛЮБЛЮ!

Моя кохана, дорога половинка! Тільки ти мені відкрила двері до щастя під назвою «родина», де ми разом живемо під одним дахом вже стільки прекрасних миттєвостей. Я щасливий, що ти моя дружина, тому що люблю тебе більше життя, і тому що ти — моє головне в ній щастя!