Оригінальні привітання з Днем Енергетика у прозі

Дорогі енергетики, у ваших руках знаходиться чарівний рубильник, який в одну мить може зробити купою непотрібного мотлоху все, що людство винайшло за останні 100 років. Один рух і згаснуть монітори комп’ютерів, перестане працювати стільниковий зв’язок, накриється мідним тазом інтернет і це вже не кажучи про те, що половина планети моментально зануриться в пітьму. Мені здається, що ми недооцінюємо важливість вашої галузі. По суті, у вас в руках знаходиться життєздатність людської цивілізації. Але ми прекрасно розуміємо, наскільки ви відповідальні і дисципліновані, тому енергопостачання завжди буде здійснюватись вами безперебійно і в повному обсязі. Якщо тільки іноді, жартома, ви можете знеструмити пару мегаполісів …. де – небудь в Північній Америці. Зі святом!

Працівники енергетики, сьогодні ваше професійне свято! Велике спасибі вам за тепло, затишок і комфорт в наших квартирах. Сьогодні найкоротший день у році і це дуже символічно. В цей день ваша робота особливо помітна. Нехай у вашому домі, у вашій родині і на робочому місці завжди буде добра, приємна обстановка, а оточуючі будуть дарувати вам тепло своїх сердець і променисті посмішки.

Дорогий (Ім’я по Батькові), вітаю тебе з Днем енергетика. Ти працюєш в галузі має першорядне значення в економіці країни, тому що від електроенергії залежить все, починаючи з наших жител і закінчуючи великими підприємствами. Я знаю – ти професіонал високого рівня. Ти і твої колеги не тільки роблять наше життя комфортніше, але і відповідають за національну безпеку країни. Бажаю тобі міцного здоров’я, успіхів у праці та щастя в особистому житті. З святом.

З святом дорогі енергетики. Ви представники самої теплою і найсвітлішою професії на Землі. Це ви зігріваєте нас довгими зимовими вечорами. Це ваша праця, як сонце, освітлює наші будинки і вулиці міст по ночах. Спасибі вам за вашу сумлінну працю. Нехай у вашому домі, у вашій родині теж завжди вистачає тепла і світла.

У давньогрецькій міфології захисник людей від свавілля богів Прометей здобув священний вогонь і подарував його людям. Пізніше Максим Горький написав легенду про Данко, який своїм палаючим серцем висвітлив ворожий ліс і вивів, які втратили надію людей, в прекрасну степ на свободу. Цих персонажів можна назвати першими енергетиками, а вас наступниками цих героїв. Вітаю вас, повелителів енергії, з вашим професійним святом.

Кажуть, світло на нашій планеті видно з космосу, а отже, якщо прилетять прибульці, для них не буде секретів… Сьогодні, в День енергетика я вітаю вас і хочу сказати, що вашими стараннями на наших вулицях і вночі світло як вдень, а отже, чекаємо візит НЛО одними з перших! Прийміть мої вітання з гарною роботою й побажання щастя! До речі, ви допоможете нашим братам по розуму полагодити проводку на борту?

Енергія – таємнича стихія, не до кінця вивчена кращими умами планети… Але що нам наука і далекі теореми, коли прямо сьогодні світло і тепло чекає вся країна? В День енергетика я хочу привітати вас, подякувати за злагоджену роботу, завдяки якій нашим містам не страшні ніякі морози і побажати особистого щастя!

Професійне свято енергетиків — це день, який об’єднує безліч людей. Тому сьогодні відзначати цей чудовий свято в багатьох і багатьох будинках, в дуже багатьох колективах. Адже хто такі енергетики? Це не просто люди однієї спеціальності! Це фахівці багатьох професій, єдина мета яких — нести людям світло і тепло. І ось ця прекрасна місія робить професію енергетика та романтичною, і величною, і дуже відповідальною. Так хочеться побажати вам ваш чудовий свято, дорогі наші енергетики, щоб тепла і світла вистачало і в вашому домі, у вашій родині, на вашій душі. Щоб праця була гідно оцінена. Нехай все задумане збувається, і життя посміхається частіше!

Енергетики! Хочу привітати з нашим професійним святом! З днем Енергетика! Ми з вами працюємо в складний період великих перетворень, ми з вами приймаємо безпосередню участь у житті та розвитку енергетичної системи країни. І я впевнений, що наші з вами руки, наш багатющий, накопичений роками досвід, наші знання, а також енергія молоді здатні вирішити будь-які, навіть найскладніші, поставлені завдання! Зі святом! Нових досягнень, реалізації всіх планів, успіхів!

У свято енергії, проводів і навіть лампочок, я вітаю головного винуватця торжества – енергетика і бажаю тобі завжди іскритися гарним настроєм, ніколи не перегорить від засмучення і кожен день бути повним сил, ніби в серці у тебе є вічний двигун!

Ви знаєте, часто на адресу енергетиків можна почути не тільки слова подяки, але досить невтішні відгуки. Але хочу, щоб ви знали, що ваша праця неоціненна, і всі негативні зауваження не мають під собою підстав! Ваша праця дав можливість не просто виконати план приросту енергоспоживання, але навіть перевиконати його! Спасибі вам, енергетики! Зі святом! Бажаємо вам професійного зростання, процвітання, успіхів у будь-яких починаннях!

Сьогодні, в День енергетика, хочеться говорити про речі, масштаб яких цілком можна порівняти з вашим, без перебільшення, великим трудом. Ще сто років тому мало хто міг собі уявити, наскільки бурхливим і діяльним буде світ, в якому ми живемо: безліч складних механізмів, грандіозні комунікації, приголомшливі за розмахом споруди; і всім цим керуєте ви, енергетики! Вітаю вас з професійним святом, бажаю вам здоров’я та щастя, матеріального добробуту й морального задоволення, спокійних, упевнених буднів і яскравих свят. А ще – щоб струнка система, яка забезпечує життєдіяльність міст і країн, у ваших умілих руках приносила людям тільки користь!

Творці тепла і світла, професійні вершителі програми енергетичної системи нашої країни, трудівники, цілодобово забезпечують усі сфери людської діяльності енергією, віддані своїй справі люди, що примножують стратегічне багатство нашої Батьківщини! Від усього серця вітаємо вас з прекрасним святом, гімном вашому трудовому подвигу — днем енергетика! Щиро бажаємо вам нових грандіозних звершень, райдужних перспектив, повсюдного поліпшення добробуту ваших родин, необмежених здібностей і можливостей, здійснення найзаповітніших бажань, внутрішнього спокою і впевненості, вогнедишного здоров’я і променистого щастя, електричної кохання, і щоб в душі у вас завжди було північне сяйво і сонячний настрій!

Енергетики! Сьогодні ваше професійне свято! І по традиції перед привітанням ми озираємося назад і оцінюємо, що ж зроблено? Що можу вам сказати! Ваша праця, ваші руки, ваші світлі голови – це сила нашої компанії. Завдяки вам ми ростемо, вводимо нові енергопотужності, працюємо на благо Росії. Попереду нас з Вами чекають великі плани! Але про це пізніше, а зараз дозвольте привітати вас з днем енергетика! Побажати вам тепла, життєвої сили, миру і світла в душі! Зі святом, дорогі енергетики!

Сьогодні ми сердечно вітаємо тих, завдяки кому вранці є гарячий душ, на роботі – світло і працює ксерокс, увечері – горить настільна лампа над книгою… Словом, з Днем енергетика! Це свято містить в собі іскорку істини про те, що ви справжні сучасні Прометеї дарують нам тепло — і електроенергію, але ми на відміну від стародавніх богів і орлов тільки вдячні вам!

Сьогодні – День енергетика, незамінного працівника і стоїть рішуче за всім що є в нашому світі… Сьогодні, час подякувати трудівникам електричного фронту і побажати їм жити довго і щасливо, без замикань, з теплом, світлом, любов’ю і добром!

Що завжди перемагає темряву? Правильно, світло і тепло! В День енергетика мені хотілося б не лише привітати вас, а й подякувавши за те, що зберігаєте наш побут кожен день, побажати вам щастя і успіхів у тонкому, складному справі підкорення енергій!

Тим, хто з енергією на «ти», тим, хто може провести світло хоч на Місяць, сьогодні, в День енергетика я адресую свої вітання і найкращі побажання! Хочу вам побажати, щоб у вашому житті завжди було достатньо тепла, удачі і світла для вашого щастя!

З Днем енергетика! Ви зовсім не чарівники, але повелеваете прирученими блискавками, так як вами не захоплюватися? Дозвольте сказати вам спасибі за світло і тепло і побажати вам щастя, довгих років і нових відкриттів, щоб дроти остаточно заплутали нашу планету!

Не знаю, щоб було, якби вас не було? Ваша робота – особлива. Вона з тих, які не помічаєш, поки все в порядку. Поки горить лампочка над столом, закипає електрочайник, вчасно підходить трамвай, надійно працює комп’ютер в офісі. Жодна людина на світі вже не може обійтися без плодів вашої праці. Від простого селянина до президента. Ми прокидаємося і потрапляємо в царство електрики. Якщо його немає – ми як без рук. Так нехай кожен день вашого життя буде зігрітий нашими гарячими зізнаннями, як ви зігріваєте долі людей вогнем надії. Нехай у вашому домі завжди горить світло любові і віри, наснаги і щастя! Здоров’я вам, наші дорогі енергетики. І величезне спасибі за нелегку, чесний труд! Зі святом!

Світло в лампочці, струм в розетці, тепло в будинках… Все це звично і знайомо нам… Але подумати тільки! Скільки праці і сил, щодня вкладається в ці прості речі… Сьогодні, в День енергетика я вітаю вас і дякую за працю, що йде на користь, ні багато ні мало – всієї країни! І звичайно ж, я бажаю вам життєвого щастя!

У найкоротший день у році, коли темрява надходить до вікон будинків і шкребеться у двері, відзначається День енергетика і разом з гучними привітаннями морок відступає, звільняючи шлях світлим побажань, які ви заслуговуєте як ніхто інший! Щастя вам, довгих літ й любові!

Сьогодні особливий день – ваш персональний свято, день енергетика! Від усієї душі бажаю вам зберегти енергійність і міцне здоров’я на довгі роки, а ще – нехай поруч з вами завжди будуть ті, хто підтримає в скрутну хвилину, — самі близькі, рідні люди. Нехай добробут і достаток ніколи не покинуть ваш прекрасний, світлий будинок, який так гостинний. Бажаю великого щастя, натхнення і величезних успіхів у роботі, щоб кожен день дарував вам справжній позитив, і щоб ви, відкриваючи очі вранці, раділи новому дню і готові були до нових досягнень! Нехай ті, хто вам доріг, будуть здорові і щасливі! І, найголовніше – бажаю вам великої любові, кохання довжиною в життя, яка ніколи не закінчиться, і до самих останніх днів буде сяяти, немов дороговказ у вашому житті.

Вітаю з Днем енергетика! Ваша робота – висока майстерність! Ви стежите за розподілом та експлуатації найцінніших ресурсів, відповідально виконуючи кожний, самий маленький крок вашої служби і сьогодні, мені б хотілося відзначити ваше старання гарячим, щирим привітанням та побажанням великого особистого щастя для кожного з вас!

Енергія – основа сучасного життя. Тепло і світло, виробництво і гаряча вода… Весь побут, весь світ просякнутий тепло — і електроенергією а ви – як добрі королі правите їй нам на благо! З Днем енергетика, славні хлопці! Живіть щасливо, сяючи задоволеними широкими посмішками!

Ми живемо у вік енергії, епоху заліза і машин… все життя нашого світу, по суті укладена в проводах… Сьогодні – День енергетика, свято тих трудівників, які не дозволяють зупинитися життя в наших містах і селах, заводах і будинках! Сьогодні для вас – гарячі вітання і найкращі побажання!

Дорогі наші енергетики! Від усієї душі вітаємо вас з професійним святом! Від вашої роботи залежить стійкість і надійність енергетичної системи країни в цілому! Від Ваших зусиль залежить благополуччя, життєзабезпечення наших співгромадян. Бажаємо Вам в цей день нескінченної життєвої енергії, благополуччя, радості і щастя Вам і Вашим родинам. Зі святом!

З Днем енергетика! І світло і тепло… все в твоїй владі, і ти щедро даруєш це багатство всій країні, а там, де ще немає цих чудес… ну, що ж! Ви неодмінно і туди проведете дроти! Сьогодні мені хотілося б побажати тобі знатися з енергією не тільки на роботі, але і в житті! А якщо простіше, то я бажаю щоб у тебе ніколи не бракувало енергія життя, щаслива і світла!

Природа вміємо сама виробляти енергію, часом, досить помітну, приміром, світяться деякі глибоководні риби або рідкісні дерева в далеких жарких країнах… Але тільки людина, зумів підкорити її і створити тепло — і електроенергію! Сьогодні прийшов час привітати вас, енергетики, сказати спасибі за тепло і світло і побажати вам щастя!

Як добре, що сьогодні, по ночах не треба палити лучину, а потрібно тільки натиснути вимикач! Спасибі вам, енергетики! Зі святом вас! Живіть щасливо, проводите світло і тепло до самої Антарктиди, щоб не мерзли пінгвіни і живіть щасливо!

В День енергетика я спішу до тебе, виблискуючи іскристими привітаннями і самими гарячими побажаннями! Твоя робота – важка і почесна, але це – твоє покликання і я бажаю тобі домагатися на вибраному поприщі величезних успіхів, а у вихідні – славно відпочивати і може, частіше вибиратися на природу де поки ще немає трансформаторних будок…

Сьогодні, в славний день енергетика, я хочу щиро привітати тебе з цим чудовим святом. Ти дійсно займаєшся улюбленою справою – і це видно по твоїм успіхам і радісного блиску в очах. Так можуть посміхатися тільки люди, закохані в свою роботу, і я дуже радий за тебе. Знайти своє місце в житті непросто, але тобі це вдалося! Я бажаю тобі, щоб твоя робота завжди приносила радість тобі, щоб твій знання і амбіції реалізувалися в повній мірі. Для цього у тебе є все, що потрібно – міцний характер, вміння ладити з людьми, професіоналізм і почуття гумору. Бажаю тобі богатирського здоров’я, радості та сімейного благополуччя, щоб у твоєму домі завжди було тепло і радісно, а в серці завжди жила любов. З днем енергетика тебе!

Сьогодні кожній людині доступні блага цивілізації, в тому числі і самі елементарні, але вони ж і найважливіші – тепло — і електроенергія! В День енергетика прийміть мої вітання і побажання того, щоб у вашому житті безперервно загорялися і іскрилися щасливі миті, а любов, удача і гарний настрій зігрівали вас в будь-яку погоду і висвітлювали рівний шлях в будь-який день!

Вітаю з Днем енергетики! Цілий рік ти змушуєш енергію працювати в потрібному напрямку і зовсім не зазнаешься тим, що виконуєш роботу, на якій тримається без малого, вся планета! Сьогодні я хочу від усієї душі привітати тебе, побажати великих успіхів у роботі, хоча я і не дуже розбираюся в тонкощах тонких матерій… і побажати щастя!

Про елементарні закони електрики ми знаємо зі шкільної лави, однак ти, захотів дізнатися більше і вирішив стати енергетиком! Сьогодні я вітаю тебе з професійним святом, бажаю підкорювати всі види енергії і без втоми і смутку жити ще сто років!

Дорогий наш чоловік! Ми всі є покірними слугами букви закону, і твоя допомога в цьому неоціненна. Адже дуже важливо знати всі нюанси і орієнтуватися серед підводних каменів нашому непростому житті. Напевно, складно знайти таку соціальну категорію, представники якої не потребували б твоєї професійної допомоги – вчителі і лікарі, фінансисти і підприємці, чиновники і прості обивателі – всюди потрібен грамотний юридичний порада, підтримка і консультація. Тільки з твоєю допомогою можна швидко і законно залагодити всі питання, вирішити всі суперечки. Так будь же здоровий, сильний і міцний, щоб ми завжди знали, що у нас є тил – такий прекрасний людина і фахівець, готовий допомогти кожному – і по-людськи, і по букві закону!

Зі святом, дорогі енергетики! Сьогодні саме час сказати вам: «Спасибі! Та нових звершень!», адже попереду на нас з вами чекає плідна робота по введенню нових потужностей. Попереду нові масштабні звершення, які спираються на Вашу роботу, на те, що вже зроблено до сьогоднішнього дня! Зі святом, дорогі енергетики!

Вітаю з Днем енергетика! Сучасну цивілізацію неможливо уявити без тепло — та електроенергії, а це значить, що за вашими плечима – буквально весь світ, що обігрівається і освітлюваний вашими працями! Так нехай у вашому житті буде достатньо світлих днів, освітлених чистим щастям!

Вітаємо з Днем енергетика! Приручивши енергію, людина змогла зрівняти з повелителями громів і блискавок – Тором і Зевсом, а подекуди – й перевершити їх! Ви виконуєте свою службу вірно і з натхненням, і я не можу не побажати таким відважним підкорювачам енергетичних сил великого, сяючого і неприборканого як перший весняний грім, щастя!

Дорогий наш енергетик! Зі святом твоїм серцево я поспішаю тебе привітати. Ти вибрав чудову професію, так як вона затребуваний завжди і скрізь. Безліч людей нашої величезної країни, включивши сьогодні світло, обов’язково згадають про тебе добрим словом. Це добре і світле свято – в буквальному і переносному значенні. Не будь тебе і твоєї професії, не бачити б нам світла в оселях наших, не їздити по місту в тролейбусах і не дивитися улюблений дорогий телевізор. Не буду я тобі бажати і стандартних шаблонних фраз з проханням: «Дати країні більше енергії». Я просто від душі побажаю тобі те, що побажав би близької і рідної людини. Здоров’я, щастя і любові! І довгих років життя, бо без тепла і світла життя немає!

Дорогі наші колеги! Енергетика країни зростає і розвивається завдяки вам: ремонтникам, наладчикам, монтажникам, проектувальникам — всім, хто так чи інакше пов’язаний з енергетикою! Нам з вами є за що підняти наші келихи — за успіхи, за наші досягнення, за нові можливості і завдання! За нас, енергетиків!

Кажуть, наш всесвіт виникла в результаті великого вибуху. Що ж, це легко вірити, адже енергія – всьому голова і без неї просто не може бути сучасного світу! Сьогодні ж ми відзначаємо день працівників фронту високої напруги – День енергетика, і я хочу привітати вас і побажати вам світлої, щасливого життя!

Вітаю з Днем енергетика! Бажаю успіхів на роботі, побільше зарплату, і щоб в житті нічого не перегоряла, а щастя сяяло у всі вати! Нехай збудуться мрії, нехай завжди оточують рідні і друзі, і знай, твоя праця корисний кожної, навіть самої маленької лампочки!

Сьогодні тепло — і електроенергія є майже в кожному куточку нашої країни. Ми не проводимо жодного дня, щоб звернутися до цих благ цивілізації, і в День енергетика пора сказати спасибі тим трудівникам енергетичного фронту, завдяки яким ми живемо набагато краще наших предків! Щастя вам, любові та удачі!

В цей день я вітаю тих, хто тримає руку на пульсі нашої цивілізації, працюючи з тепло — і електроенергією, тих, завдяки кому нам тепло і світло! З Днем енергетика! Нехай в вашому житті все буквально іскрить від удачі, любові і виконання бажань!

Співробітники, колеги! Дозвольте від імені всієї фірми привітати Вас з наступаючим професійним святом – Днем Енергетика! Ваша праця, самовіддану, професійний, благородний дозволяє вирішувати такі життєво важливі для Росії завдання, як нарощування енергетичного потенціалу країни, підтримка конкурентоспроможності, а також посилення безпеки! Адже Росія – лідер світового енергоринку! Бажаємо всім Вам міцного здоров’я на довгі літа, та успішної роботи на благо держави!

Одного разу людина як Прометей викрав у природи секрет енергії і пустив її на благо всіх смертних! В День енергетика, я вітаю вас, славних творців тепла і світла в кожному будинку і бажаю вам добре жити, радіти і буквально світитися щастям!

З Днем енергетика! Енергія буває дуже різною, але ви, як справжні майстри своєї справи, готові підкорити будь-яку з них і нехай на добру справу – на світ, на тепло… Ваша служба – добру справу для кожного громадянина і для всієї країни. Отже, справедливо і чесно буде вам у цей день побажати довгого, щасливого і просто прекрасної життя!

Для отримання енергії є багато ресурсів… Вугілля, нафта, течію річок, вітер… Але від них до світла в наших будинках – довгий шлях, який їм не пройти без майстрів, вмілих працівників, без енергетиків чий професійне свято з блиском відзначає вся країна! І не бажаючи залишатися в стороні в такий світлий день, я приєднуюсь до привітань і бажаю вам щастя!