Прикольні привітання з Днем народження колеги у прозі

Дружно вітаємо незамінного працівника і просто чудової людини (ПІБ) з Днем народження. Наше начальство стверджує, що не замінних людей немає, але це тільки до тих пір, поки не напишеш заяву на відпустку. Саме в ці кілька днів законного відпочинку, ти виявляється, вкрай необхідний, а тебе немає ким замінити. Бажаємо тобі, бути затребуваним на роботі, і в той же час мати можливість багато і гарно відпочивати! Зі святом колега!

Нехай сьогодні у вас буде чудовий настрій, який збережеться весь час звітного періоду, і нехай ваш дрес -код назавжди увійде і щаслива усмішка! А перепусткою на роботу стане гарний настрій!

У цей день, нам приємно вітати нашого колегу! Який відразу влився в наш колектив став незамінною частиною! Від усього серця прийми від нас вітання частинку нашої любові. Вітаємо тебе з найприємнішим подією в цьому році, з іменинами! Бажаємо тобі багато радісних днів, красивого життя, і приємних подій у житті. Нехай Ангел Охоронець завжди оберігає твій шлях. А Господь приносить тобі щастя. Але ти теж не розслабляйся, а даруй добро всім навколо. Бажаємо тобі відпочити сьогодні від усіх турбот і провести своє свято так, як душа забажає. Дякуй Господу за життя і за все, що ти маєш, і життя віддячить тобі. Адже ти колега, став для нас рідним! З іменинами!

Ось і прийшов непомітно твоє свято! Сьогодні ми всім колективом бажаємо нашому незамінному колезі щастя! Постав лічильник на нуль, і починай діяти. Як говоритися почни життя з нуля. Ми побажаємо тобі розкішного життя, якщо проблем, то тільки від того що не будеш знати куди витратити гроші, або яку машину водити сьогодні. Якщо сльози, то тільки від радості чи від несамовитого фільму. Якщо злості, то тільки від того що ти замовляєш ванільний торт, а приносять банановий. Щоб в житті все було просто і зрозуміло. Щоб з упевненістю сказати, а щоб його…моє життя прекрасне! З днем народження тебе.

Від імені та за дорученням, а також за власним бажанням оголошуємо твій День народження Вдень корпоративного єдності! Ти призначений душею компанії, головним виночерпием і VIP-персоною на майбутню вечірку, і колеги готові почати її негайно! Стіл накритий, компанія в зборі, труби горять, і дуже їсти хочеться!

Вітаю з підвищенням по службі і бажаю в майбутньому зробити блискучу кар’єру, стати кваліфікованим і затребуваним в професії фахівцем, шанованою людиною в колективі, завжди залишатися душею компанії! Для цього в відмінного працівника є все, залишається побажати прихильності удачі!

Ми бажаємо вам багато щастя та здоров’я – просто до самого неба! Нехай для хорошого життя буде у вас купа зелених грошей, а зозуля захрипне, кукуя!

Начальник вітає свою підлеглу Нарешті настав цей очікуваний нами знаменний день і годину, коли з хвилюванням у голосі кожен з нас прагне висловити свої запевнення у безмежній своїй повазі до вас… і заздрості, яку відчуває при погляді в вашу сторону. Як смієте ви, наша колега, кожен день виглядати все молодше і привабливіше, ніж інші співробітниці? Як не соромно вам бути доброю і привітною з нас? До яких пір ви збираєтеся бути прикладом для всіх у виконанні своїх службових обов’язків? Підводячи підсумок всьому вищесказаному, оголошую вам цілковите схвалення і побажання продовження! З днем народження!

Щоранку, зустрічаючи тебе на роботі, зважаючи на те, з яким настроєм ти приходиш на роботу і надихаєш всіх навколо, у всіх хто поруч, теж піднімається настрій і азарт до роботи. У тебе, напевно, талант, одним поглядом і посмішкою, зарядити позитивом на весь день. І так дорогий колега, сьогодні, в твій день народження, хочеться бажати тобі тільки щастя, тільки щастя, тільки натхнення, тільки здоров’я! Завжди, чуєш, завжди залишайся таким, який ти зараз! Бажаємо тобі, ніколи не сумувати, та й взагалі не зустрічати горя на своєму шляху! З днем народження тебе!