Оригінальні тости з Новим роком 2021 у прозі

Шановні пані та їхні товариші! Дід Маразм і Придурочка вітають вас з Новим Роком! …Або сьогодні день Паризької Комуни? Ну, загалом, зі святом. Великих творчих успіхів у році, що минає! Нехай замети вам буде пухом.

Нехай у вас в новому році будуть тільки ті проблеми, які ви самі собі бажаєте

У селі одна подруга розповідає іншій: — Вчора до мене заявився Василь. Спершу посидів, помовчав. Потім навалився на мене і згвалтував… А навіщо приходив, так і не сказав. Щоб у вас не було питання, навіщо я сюди прийшов, скажу прямо: Я прийшов, щоб усіх привітати з Новим Роком.

Новорічна ніч. Два мужика у дворі стоять біля ялинки і кричать: «Ялинка гори!!!!!!!» Давайте вип’ємо за те, щоб у Новому році ми хоч іноді ставали дітьми, і при цьому не напивалися.

Давайте вип’ємо за єдиний день у році, коли можна і на ялинку сісти.. і в лісі не побувати! За Новий рік!

Так вип’ємо ж за те, щоб наступний рік був кращим за попередній, але набагато гірше наступного!

Новий рік і шампанське не разделіми. Пропоную підняти келихи за те, щоб наше життя в Новому році була нероздільна зі щастям!

Двічі на одні і ті ж… Нові роки не наступають! Можна зустріти один і той же Новий рік двічі… Так давайте вип’ємо за своєчасність, неминучість і єдиність цього повторюваного свята! За Новий рік!

Давайте вип’ємо, щоб у наступаючому Новому році навколо нас була стрілянина, але тільки шампанським, точно в ціль і з близької відстані!

Настав самий яскравий, казкове свято на світі, який висловлюється особливими мелодіями в серцях дітей і дорослих, щедрою рукою відсипаючи людям по всій землі добро і радість, веселощі та сміх, а найголовніше – віру в диво. І тому я хочу від усього серця побажати вам у Новому році особливого, чарівного настрою, щоб підходити до кожного почину з натхненням, силами і енергією. Нехай за будь-яким поворотом Долі вас чекають неймовірно прекрасні події, які принесуть вам і вашій родині достаток, добробут, впевненість у завтрашньому дні. Богатирського здоров’я і простого людського щастя! З Новим роком!

Діда Мороза не існує, і дуже шкода. Шкода, що ми в цьому впевнені на сто відсотків. Ми дорослі, і вже не віримо в Діда мороза, а в Бога, чи ні в кого не віримо… Ми нікому не відправимо лист з проханням про машини, дачі, парочку мільйонів доларів… Але в Новий рік все змінюється! І ми знову трішечки діти. І навіть трішки віримо в чудеса… Я хочу підняти свій келих за диво, будь, добре диво!

Уявіть, що ви знайшли лампу Алладіна і з неї вилетів Джин. Багато загадали б грошей, любові, сексу і купу-купу всього-всього. А я хочу побажати, щоб ви всі, опинившись у такій ситуації, довго-довго думали над своїм бажанням і в результаті сказали, що нічого не йде в голову – у вас отже все є – міцне здоров’я, вірна любляча дружина, або чоловік, золоті діти, хороша робота і все у вас добре!

Маленький хлопчик у новорічну ніч зустрів Діда Мороза. Дідусь простягнув хлопчикові шоколадку і впав п’яний. Давайте вип’ємо за те, щоб ні в цьому, ні в наступних роках наших дітей не осягали розчарування.

Нехай з Вами в майбутньому році Станеться таке диво, Що й розповідати не буду,щоб не випробовувати долю!

Мати запитує дорослу дочку: — А що ти чекаєш від Нового року? — І сама толком не знаю. Чогось хочеться… То, насіння, то… заміж! Вип’ємо ж за те, щоб в Новому році у кожного було все, включаючи і насіння!

Коли тебе посилають, а ти йдеш куди хочеш – це і є свобода. Вип’ємо за те, щоб у Новому році завжди мати свободу вибору!

Як відомо, людина все життя вчиться. Навчається кожен рік, і кожен рік, напевно, стає трохи розумніші… А значить, напевно, і роки теж чогось вчаться — у людини і один у одного. Так давайте ж вип’ємо за те, щоб кожен наступний рік навчався у попереднього тільки хорошого!

Життя прекрасне навіть тоді, коли по щоках течуть сльози. Так вип’ємо ж за те, щоб в Новому Році за нашими щоках текли сльози тільки радості і щастя.

Одного разу йшли три мандрівника. В дорозі їх застала ніч. Вони побачили будинок, постукали. Їм відкрив хазяїн і запитав: «Хто ви?» — Здоров’я, Любов і Багатство. Впустіть нас переночувати. — Шкода, але в нас тільки одне вільне місце. Піду, пораджуся з родиною, кого з вас впустити. Хвора мати сказала: «Давайте впустимо Здоров’я». Дочка запропонувала впустити Любов, а дружина — Багатство. Поки вони сперечалися, мандрівники зникли. Так вип’ємо за те, щоб у новому році в нашому будинку завжди було місце для Здоров’я, Любові та Багатства!

Сподіваюся, що цей Новий рік прийде з подарунками для кожного з нас. Той, хто хотів купити нову машину, нарешті її купить. Хто хотів зробити яке-небудь відкриття, зробить його. Хто хотів знайти любов — відшукає її. Нехай кожен отримає своє щастя. Так вип’ємо ж за нове, світле в нашому житті! За Новий рік.

Я хочу випити за те, щоб після дванадцятого удару годинника Ваше найкраще в минулому році стало найгіршим у майбутньому році!

Настає довгоочікуване і радісне свято дитинства – зустріч Нового року. Запах апельсинової кірки і ялинової гілки наповнює нас зворушливим станом очікування дива. Озирніться на минулий рік, він приніс чимало хорошого, і нехай всі досягнення і перемоги минає календаря преумножаться в новому році, повній відкриттів та урочистостей! А старий рік забере з собою, все те, що приносило розчарування. Попереду реалізація планів і виконання бажань, і дім ваш наповниться теплом та достатком. У Новий рік потрібно увійти з чистими помислами, прозорими, як свіжість морозних днів і відкритися для нових звершень. Нехай всі щирі побажання друзів, вимовлені за святковим столом, обов’язково збудуться!

Давайте вип’ємо за те,щоб кожен наступний Новий рік наш святковий стіл все більше ломився від явств, телефон все більше розривався від вітальних дзвінків друзів і все більша кількість дітей і онуків дарувало нам подарунки.

В кожній людині є негасима свічка його душі. Але свічка ця часто накрита непроникним ковпаком. Так вип’ємо за те, щоб у новому році світло нашої душі безперешкодно доходив би до друзів

Нехай у новому році ми будемо в злагоді з усіма, і насамперед — із самими собою!

Одного разу йшли три мандрівника. В дорозі їх застала ніч. Вони побачили будинок, постукали. Їм відкрив хазяїн і запитав: «Хто ви?» — Здоров’я, Любов і Багатство. Впустіть нас переночувати. — Шкода, але в нас тільки одне вільне місце. Піду, пораджуся з родиною, кого з вас впустити. Хвора мати сказала: «Давайте впустимо Здоров’я». Дочка запропонувала впустити Любов, а дружина — Багатство. Поки вони сперечалися, мандрівники зникли. Так вип’ємо за те, щоб у Новому році в нашому будинку завжди було місце для Здоров’я, Любові та Багатства!

Новий рік не розкіш, а засіб пересування в часі! Так давайте ж вип’ємо за його вічний двигун!

Новорічна ніч. Два мужика у дворі стоять біля ялинки і кричать: «Ялинка гори!!!!!!!» Давайте вип’ємо за те, щоб у Новому році ми хоч іноді ставали дітьми, і при цьому не напивалися.

За цим столом всі жінки прекрасні, як Снігуроньки. Але хочеться побажати, щоб у відмінності від них, серця наших жінок були зігріті любов’ю до нам, чоловікам, в Новому році. За прекрасних і люблячих Снігуроньок!

Деякі люди до недоліків шампанського відносять слабкий градус. Так давайте вип’ємо за те, щоб градус наших відносин за цим столом створював не алкоголь, а наш інтерес один до одного!

З Новим Роком, з Різдвом! Під урочистий бій курантів загадываются бажання, тости вимовляються. Нехай у старому році залишиться все гірше і не потрібне, а Новий рік увійде все найкраще – мрії, бажання, прагнення. Нехай старий рік запам’ятається як ще один пройдений етап життя, який чогось навчив, що дав для подальшого. Нехай все задумане в Новорічну ніч – станеться, задумане – втілиться нездійсненне – збудеться! Нехай чарівність Новорічної ночі торкнеться кожного, а різдвяні ангели, тихо записуючи Ваші бажання, сприяють їх втіленню весь наступний рік. Бажаю Вам у Новому Році щастя, здоров’я, удачі, вірних друзів і щирих людей на дорозі життя. Нехай Новий рік для Вас стане кращим, ніж попередній!

Як відомо, людина все життя вчиться. Навчається кожен рік, і кожен рік, напевно, стає трохи розумніші… А значить, напевно, і роки теж чогось вчаться — у людини і один у одного. Так давайте ж вип’ємо за те, щоб кожен наступний рік навчався у попереднього тільки хорошого!

З Новим роком! Під тихе вальсирование сніжинок, під передзвін дзвіночків і келихів, під щасливий сміх дорослих і дітей Новий рік рішуче входить в кожен дім. Галасливий, веселий, пишний. Так нехай же триватиме це всеосяжне відчуття улюбленого свята! Хай рік приходить буде багатий яскравими, радісними подіями! Бажаю вам безмірного щастя, відмінного здоров’я, захопленого настрою. Нехай поруч з вами завжди будуть щирі турботливі друзі, а в особистому житті – улюблений і вірний близька людина! Бажаю не втрачати бадьорості духу, в будь-якій ситуації зберігати віру і надію. Всього самого доброго і світлого чистого вам і вашим родинам! Нехай все задумане здійсниться, а виповнився не розчарує!

Новорічний тост: Давайте вип’ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам’ятаю, — не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є! За те, щоб ми теж були такими!

З чого складається келих? З опори і чаші для напоїв. З чого складається людина? З тіла — матеріальної опори і душі — чаші духовної. Вип’ємо ж за те, щоб у новому році наші келихи частіше б наповнювалися прекрасним вином, а чаші душі — прекрасними почуттями!

Цікавий факт, від 100 г шампанського людина п’яніє швидше, але менше, ніж від такої ж кількості горілки. Так вип’ємо ж за те, щоб у Новому році наші успіхи приходили до нас швидше, але з меншою кількістю проблем!

А тепер давайте вип’ємо не цокаючись… За ті проблеми і невдачі, що ми поховали в минулому році!

Один мудрець сказав: «Саме дивне в людині те, що він нерідко сумує про втрачену стані, а що проходить його життя, він не засмучується». Вип’ємо ж за те, щоб яскраво і з користю пройшов кожен день нового року.

Гроші це не головне, але все-таки давайте вип’ємо, щоб цього не головного» було набагато більше в новому році.

Заснув один чоловік і приснився йому сон: поруч з ним прекрасна жінка. Прокинувся — нікого немає. Так вип’ємо ж за те, щоб у Новому Році збувалися б всі хороші сни!

Згідно з народним повір’ям, є хвилини, коли побажання, висловлені вголос, виконуються. Це — перші хвилини нового року, коли ми дивимося в майбутнє з затаєними надіями та бажаннями. Нехай у новому році вирішаться наші проблеми, ми знайдемо сили, позбавимося від недуг. За виконання наших бажань, за все хороше, надихаюче і прекрасне. За наше щасливе майбутнє! З Новим роком, з новим щастям!

Дівчина йде додому по темному провулку і зустрічає величезний натовп гопників… Та чого ви переживаєте?! Новий рік! Всі добрі! За доброту!

Чоловік і дружина дивляться по телевізору танці на льоду. – Ось з цієї фігуристкою і я б із задоволенням виконав довільну програму! – каже чоловік. Жінка розлютилась і рішуче вимкнула телевізор. – Спочатку виконай обов’язкову програму, а потім думай про довільної! Давайте вип’ємо за те, щоб у Новому році виконувати на відмінно і обов’язкову і довільну програми!

Стукає Новий рік у віконця наші! І навіть найсуворіші серця наповнюються очікуванням казки. У ці чарівні передноворічні хвилини хочеться побажати дорослого оптимізму і дитячої віри в те, що все з боєм курантів складеться по-новому і найвдалішим чином! Неважливо, що ми залишаємо в році, що минає: подякуємо йому за хороше та залишимо в минулому погане. Відкриємо білий, сніжний, Новорічний чистий аркуш і напишемо на ньому все те, що хочемо втілити у своїй долі. Нехай здоровими ростуть діти і радують своїм здоров’ям батьки. Хай ладиться робота і приносить благополуччя в будинок і задоволення в серце. А в душі хай править любов до близьких, до життя, до світу. Бажаю, щоб це обов’язково збулося в Новому році!

Давайте вип’ємо за єдиний день у році, коли можна і на ялинку сісти.. і в лісі не побувати! За Новий рік!

Дурнів менше, ніж думають. Часом люди просто не розуміють один одного. Вип’ємо за взаєморозуміння в Новому Році!

Новий рік — це свято контрасту: на вулиці мороз, сніг, темно, а вдома — сонячно, весело, тепло, ошатна ялинка, святковий стіл. Бажаємо, щоб цей контраст був пронесений через весь рік, і як би не вирували вітри і бурани, як би не було незатишно навколо, на душі завжди було сонячно і тепло!

Шампанське. Запах ялинки, мандаринів. Все це народжує в душі людини асоціації з Новим роком. Але що таке Новий рік без мрії і бажання, загаданого під бій курантів. Так вип’ємо ж за те, щоб збувалися всі наші бажання.

Закрийте очі і загадайте саме заповітне бажання! Загадали? А тепер вип’ємо за те, щоб Дідусь Мороз його почув і обов’язково виконав у новому році!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *