Красиві привітання з днем Друку у прозі

Дорогі видавці періодики, вітаю вас з днем друку. Цього свята не так багато років, але його коріння сягає більше ніж на три століття тому. 2 січня 1703 року (13 січня за новим стилем) невгамовний реформатор і просвітитель, цар – імператор Петро Перший заснував першу російську газету «Ведомости». Цікаво, що Петро розглядав газету, як інструмент для утвердження могутності держави. Недарма пресу завжди називали четвертою владою. А в наш час інформаційних війн ЗМІ вже роблять політику і формують свідомість людей. У ваше професійне свято я хочу вам побажати чесно і неупереджено виконувати свою роботу. Нехай кожен житель нашої країни, відкриваючи газету, дізнається правду. Нехай наші журнали будуть наповнені корисною і цікавою інформацією. Бажаю вам рекордних тиражів ваших видань, вдячних читачів і щедрих рекламодавців.

День російської друку практично збігається зі святкуванням Старого Нового року, яке відзначають найстійкіші, ті, хто ще не втомився відпочивати в новорічні канікули. Вітаємо вас з Новим роком російської друку! Бажаємо вам невичерпної енергії для роботи, відпочинку і свята.

День друку. Хтось скаже – сьогодні, журнали і газети люди частіше читають в інтернеті, ніж у друкованому вигляді, а в майбутньому друкована продукція взагалі не буде затребуваною. Колись теж саме говорили про театр, кіно та радіо. Впевнений, що розгорнути газету чи погортати журнал у всі часи буде набагато приємніше і природніше, ніж тикати пальцем в планшет. У будь-якому випадку, незалежно від носія інформації, за нею стоять реальні люди – журналісти, репортери, редактори, аналітики, фотографи. І сьогодні ми відзначаємо їх професійне свято – День преси. Ця професія ніколи не стане історією. Вітаємо!

Вам, працівники друку, честь і слава в день професійний! Без вас нам не бачити, ні книг, ні журналів, ні газет. Світ втратив безцінне придбання. Ваш внесок перед суспільством великий, ви створюєте історію, яка передається з покоління в покоління. Будь щасливі, живіть в пошані. Нехай праця і любов, вкладені в кожен тираж, сповна окупаються. Зі святом вас!

Шановні журналісти, працівники поліграфії, засобів масових комунікацій. Праця працівників засобів масової інформації надзвичайно складний і відповідальний, адже в їх руках — слово, одне з найпотужніших видів зброї на землі. Бажаємо всім працівникам друку цікавих і яскравих робіт, що запам’ятовуються журналістських матеріалів та невичерпної творчої фантазії.

Навколо нас безліч важливих, великих і маленьких речей, що зійшли з друкарського верстата, які полегшують і наповнюють наше життя. І кому ми зобов’язані цим звичайним дивом? Тобі і таким же чудовим людям, як ти! Бажаємо, щоб у житті було багато фарб, а друковані слова про щастя, добро і любов неодмінно втілювалися в життя. Нехай все задумане здійсниться, а нове – знову намечтается! З днем друку!

Всі ми із задоволенням читаємо друковані видання, але сьогодні, у День друку слід подумати про тих, хто працює над їх появою на світ! З професійним святом вас, працівники друку! Хай буде більше корисних і цікавих видань найкращої папери і найбільшим тиражем!

Скільки не те що у світі, а в нашій країні друкованих видань! Але ви відрізняєтеся від усіх! Чому? Правдивої подачею матеріалу, актуальним цікавим змістом, коректної версткою… З Днем російської друку! Нехай не стоять без діла ваші верстати!

Кожному з вас – журналісту, редактору і іншим, словом, друкарням, у День друку я адресую немногострочное, але вагоме вітання і найкращі побажання! Бажаю вам масу нових ідей, і щоб тираж розліталися, як гарячі пиріжки!

Дорогий колего! Сьогодні насправді дивовижне свято. Ось вже більше трьохсот років промчало з тих пір, як вийшов перший номер першої російської газети; але досі друковане слово в ціні і в пошані. Від усієї душі вітаю Вас з Днем друку і бажаю, щоб Ваше видання завжди відрізнялися гостротою думки, точністю оцінок, глобальністю бачення і неупередженістю суджень. Зі святом Вас!

Газети і буклети, брошури, календарі, глянцеві журнали, які ми всі так любимо почитати в дорозі – це все справа рук вмілого друкаря. Сьогодні – твоє професійне свято, друкар! Бажаємо тобі професійного зростання, тиражу без шлюбу, високого попиту на красиву друковану продукцію. А також бажаємо легко освоювати нові технології і продовжувати радувати нас своїми працями!

Багато професій на світі: одні з них престижними, інші не дуже. Але немає жодної, яка була б не потрібна. Так і друкар. Начебто, здається – що з того? Але якщо справа стосується книг, журналів, підручників, періодики, то все миттєво згадують про те, що друкарня – це центр друкованого слова. Потрібного, важливого, цінного, дохідливого. Тому бажаю тобі в святковий день бути таким же необхідним, важливим, цінним, затребуваним! Ніколи не засмучуйся і не болів. Люби свою працю і отримуй від цього натхнення! З Днем друку!

Дарувати людям новини, доводити необхідну інформацію, тримати в курсі подій, дарувати нові твори, вірші, жарти і радість! Це вони, друкарі, постачають нас літературою в жорсткому і не дуже палітурці, з екранів телевізорів, по радіо! Вітаємо Вас з професійним святом і бажаємо свіжої преси і реалізації творчих задумів!

Коли з друкарського верстата на світ з’являється нове видання пахне чорнилом… На серце може бути по справедливості гордість за свою працю! З Днем друку! Ваші слова – читає вся країна, а часом – і зарубіжжя! Будьте в пресі ще століття!

Ваше друковане видання містить багато – від новин до прогнозу погоди, так що жодна сторінка не залишається без уваги! У День друку ми хочемо похвалити вас за корисний працю і побажати вам довгої, плідної роботи і щастя!

Вітаю з Днем друку! Інтернет хороший, але нам її ні в якому разі не замінить! Сьогодні я бажаю тобі бути причетним до видання найкращих статей та нотаток, а також частіше пишається гордим званням працівника друку, плоди праць якого цікаві російським і закордонним читачам!

На сучасну російську друк покладені величезні завдання – інформувати, розважати, рекламувати… Словом, говорити про все, про що тільки можна сказати на папері! Прийміть наші вітання з професійним святом і побажання про те, щоб ваша праця завжди був затребуваний на друкованому ринку!

У всі часи преса була і залишається головним посередником між владою і громадянами, виразником суспільних та особистих думок, джерелом корисної і актуальної інформації. Ви ті, хто тримає руку на пульсі епохи. Ваша праця дозволяє всім нам орієнтуватися в сучасних умовах. Зі святом вас, шановні працівники видавництв, журналісти, редактори! Успіхів вам у вашій нелегкій, але такій важливій роботі!

У російській пресі багата історія, і, безсумнівно, з такими працівниками як ви – велике майбутнє, про що я не соромлюся говорити у ваше професійне свято! Нехай на робочому місці завжди терпко пахне свіжим тиражем, а на душі – завжди буде світла радість!

Сьогодні ваше свято – день друку! Чого побажати? В першу чергу, хочу відзначити, що ваша праця цінний і потрібний людям, так нехай же творче натхнення йде з вами рука об руку! Нехай життя підносить приємні сюрпризи і винагорода за добрі справи. Бажаю здоров’я, благополуччя і цінувати улюблену роботу!

Прийми мої вітання з Днем друку! Я хочу побажати тобі, щоб робота завжди була в дарувала радість і задоволення! Адже видавати книги, друкувати журнали, випускати підручники — це значить давати людям знання та корисну інформацію, радувати красою ілюстрацій і розкішними фотографіями. Спасибі тобі за це! Бажаю успіхів!

Вітаю з Днем друку! Гарне друковане слово не забудеться відразу по прочитанню, а будь-яке видання буде купуватися чи кожен день, чи з нетерпінням очікуватися, залежно від тиражу… Нехай кипить робота, миготять букви, а в житті – все йде своїм чудовим чергою!

Сьогодні велике свято — річниця з дня виходу першої газети. В честь такої події, хочу привітати працівників друкованої промисловості і побажати, щоб у них завжди були читачі, для яких варто друкувати газети — з Днем російської друку вас!

У цей прекрасний професійне свято, у День друку я бажаю тобі натхнення, багато сил і удачі, щоб кожне твоє слово творило справжні чудеса! Без будь-якої галузі друку сьогодні неможливо уявити життя, а тому я хочу побажати процвітання, величезних успіхів, і щоб твоя улюблена справа ще й приносило бажаний прибуток! Зі святом, з Днем друку!

Вітаю з Днем російської друку! Друкованому слову підвладне багато, і ми можемо бути спокійні, адже воно у ваших надійних руках! Ви додасте йому потрібну форму, приправите ілюстраціями і відправите гуляти по світу, на радість читачам! А ми, дякуємо вам за відмінну роботу і бажаємо всього найкращого!