Оригінальні СМС визнання чоловікові у Прозі

Для мене ідеал чоловіка дуже важко описати словами. Він повинен бути сильний, надійний і сексуальний. Але мені не вистачає епітетів, щоб описати всі якості ідеального чоловіка. Та мені це зовсім не потрібно. Самого кращого чоловіка на світі я бачу кожен день, і це ти мій ідеальний чоловік. Я щаслива жінка і я тебе дуже люблю.

Кажуть, що після весілля все змінюється: пристрасть згасає, а любов відходить на другий план, побутові проблеми з’їдають колишню ніжність, а подружжя починає тихо ненавидіти один одного. Сподіваюся, що це придумали невдахи! Тому що я і після весілля продовжую тебе шалено любити!

Добре, що поруч зі мною такий чудовий чоловік. Іноді закриваючи очі я думаю про те, щоб було, якби ми не зустрілися, і з жахом розумію, що тоді б я не була щаслива. Я люблю тебе!

Чоловік – опора і підтримка. При виборі тебе в якості свого чоловіка я стала по-справжньому щасливою жінкою і дружиною. Я зрозуміла, що таке чоловіче плече, люблячий чоловік поруч. І якби мені треба було заново здійснити свій вибір, я б знову зробила його в твою користь, адже я тебе дуже сильно люблю, і готова кожну хвилину проводити у твого рідного плеча… Ти для мене – найкращий чоловік на всій землі!

Мій коханий, мій рідний, мій ведмедик, самий сильний, привабливий, бажаний, цілеспрямований, діяльний, спортивний, чемний, дорогий, тактовний, талановитий, чуйна, мудра, безцінний, пристрасний, розумний, добрий! Я тебе дуже сильно ЛЮБЛЮ!

Милий! З тобою у мене пов’язано стільки гарного, чистого і світлого, що всі сварки і образи здаються зовсім крихітними порівняно з нашої величезної взаємною любов’ю. Як добре, що ми — чоловік і дружина!

У водоспаді почуттів і бризках любові я постійно купаюся з тобою, бо ти — найдорожча мені людина на світі, моя друга половинка і коханий чоловік. Тільки, будь ласка, не відпускай мою руку і будь поруч, щоб нас не знесло до берегів розлуки. Я дуже потребую тебе і дуже тебе люблю!

Більше не пропонуй дістати для мене з неба зірку. Для себе я її вже дістала. Моя зірочка — це ти, мій коханий чоловік. Ти — найголовніше в моєму житті щастя!

Дорогоцінні миті мого життя – це миті, проведені з тобою. І я хочу, щоб їх було якомога більше. Ти мій чоловік. Я хочу бути поруч з тобою в будь-який час дня і ночі, хочу провести з тобою все своє життя. Це моє найзаповітніше бажання, і воно цілком природно, адже я дуже тебе люблю!

Я люблю тебе. Пам’ятаєш, як я вперше сказала тобі ці слова? Ми були ще зовсім юні і багато ще треба було пройти. Але одне залишилося незмінним — це моя любов, я все так само люблю тебе.

Ми вже стільки років разом, дорогий, а я не втомлююся повторювати, як сильно я люблю тебе. Я дуже вдячна тобі за всі хороші моменти, за ласку, за розуміння, за ніжність. Дякую, що приймаєш мене і мою любов. Мені приємно, що все це тобі потрібно, як і мені.

Робочий день тягнеться так довго! Я скучила. Іноді мрію, щоб ти був маленьким і … складним. Я б тоді носила тебе з собою в сумочці. Захотілося – дістала, поспілкувалися вдосталь — поклала назад. Але так не вийде. Ти самостійний, сильний і мужній. Здатний приймати рішення за нас обох. Справжній глава сім’ї! Люблю і пишаюся тобою!

Керівництво по застосуванню закоханої дружини (ВЖ). Використовуйте щодня. Додаткові аксесуари (одяг, прикраси) дозволяють розширити можливості застосування ВЖ. Частіше перемикайте пристрій в режим енергозбереження словами: «Відпочинь». Не доторкайтеся до пристрою, якщо його використання може бути небезпечним.

Ми як метелик і квітка — просто створені один для одного. І наша спільна життя — гармонія двох сердець, чудова симфонія ніжності, почуттів і зізнань. Я щаслива бути твоєю дружиною!

Два золотих кільця на наших пальцях – це символ того, що ми нероздільні один від одного. Це символ нашої любові. Я з гордістю ношу обручку, і дуже рада, що мій чоловік – саме ти. З тобою я відчуваю себе, як за кам’яною стіною. Я завжди впевнена, що наша родина в безпеці, якщо ти поруч. Будь зі мною завжди, мій коханий, адже я так сильно тебе люблю!

Мені хочеться подякувати тобі, славний мій коханий, за трепетне ставлення до моїм бажанням, за дивовижну здатність слухати і потреба підтримувати мої ідеї. Мої ніжні почуття до тебе міцніють і фарбують мій затишний світ теплом, надійністю і світлом. Дякуємо за міцний союз, рідний!

Бути дружиною зовсім непросто, це клопітка робота, яка займає весь вільний час. Але я знаю, чому мені так легко впораються з усіма обов’язками, я просто все ще шалено тебе люблю.

Так, ми з тобою різні… Чоловік і дружина за паспортом — це ще не головне. Найголовніше, що нас об’єднує разом — любов. Я часто думаю: як добре, що ми тоді зустрілися і залишилися поруч. Сумую!

Визнаватися адже можна не тільки в 1-ий, але й 10-ый, 100-й і т. д. раз… І неважливо, що ти вже … років як мій чоловік — все одно люблю тебе, милий, як колись! А ти?

Ти можеш бути ласкавим, як ранкове червневе сонце, коли воно ще не підійнялося в зеніт і ніжно гладить щоки теплими променями. Ти можеш бути пристрасним, як пекуче сонце липня, що жарко обіймає загоряють на пляжі! У похмурий день посередині осені мені світло і сонячно, тому що поруч ти. І в самий морозний зимовий день у нашому будинку тепло. Не від батарей, а тому, що є ти – моє Сонечко!

Сьогодні прокинувшись, я відчула непереборне бажання зізнатися тобі в любові. Навіщо себе стримувати? Рідний мій, Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ. Пам’ятай про це завжди.

Мій милий, дорогоцінний чоловік! З тобою нас пов’язує тоненька, але міцна нитка любові. Її я постійно відчуваю, і кожен день все сильніше заплутуюся у відчутті щастя і відчутті тебе, коханий. Я знаю, що скільки б не минуло років — для мене ти завжди залишишся найближчою і найріднішою людиною. Люблю тебе!

Дорогий чоловік, я так щаслива, що з першої хвилини нашого знайомства і до цього дня в моїй душі свято і недоторкане глибоке почуття – любов до тебе. Почуття, якому тісно в серці, про який хочеться кричати на повний голос. Але в той же час це почуття хранимо мною з усією ніжністю, яка тільки є. Спасибі тобі, мій рідний, за це глибоке почуття!

Що таке для нас романтичну вечерю при свічках? Це означає, що в нашому мікрорайоні знову вимкнули світло. Що означає «чарівна ніч»? А те, що дітки вряди годи дали нам з тобою хоч трохи виспатися! І нехай у суєті днів не завжди є можливість висловити свої почуття, я хочу, щоб ти знав: я люблю тебе так само сильно, як в ті далекі часи, коли ми зустрілися!

Можна скрізь і завжди знайти привід для того, щоб освідчитися чоловікові, такого близького і рідного людині, як чоловік, повторювати йому ніжні красиві слова. Через якийсь час навіть самий похмурий чоловік теж стане у відповідь говорити Вам про свою любов. Якщо не вистачає фантазії, або просто немає слів, щоб висловити всі ті ніжні почуття, які Ви відчуваєте, завжди можна скористатися всесвітньою мережею.

Мій ведмедик! Люблю поринати в тебе, як у власне щастя і довго-довго купатися в твоїх обіймах, насолоджуючись кожним сплеском почуттів. Як добре, що ти у мене є, мій коханий чоловік!

Просто незрозуміло, що робила я, і головне — навіщо, до того, як зустріла тебе — мого майбутнього чоловіка. Ти — моя перша справжня любов, величезна, як цілий світ. Шлю тисячу самих пристрасних поцілунків тобі, коханий!

Рідний мій, скільки років ми разом, а я все одно відчуваю, що дуже тебе люблю. Я вдячна долі, що зустріла такого чудового чоловіка і за те, що він став моїм чоловіком.

Можу посперечатися, що більше ні в кого немає такого ж чудового і турботливого чоловіка, як у мене. Рідний мій, я люблю тебе більше життя, і так буде завжди.

Коханий, життя іноді приносить не самі приємні сюрпризи, але коли ми разом, немає абсолютно нічого недосяжного. З тобою в моє відчуття життя прийшла впевненість, спокій і ясне розуміння нікчемності неприємностей. Ти опора для моїх бажань і підтримка планованих досягнень. Я щиро вдячна всесвіту за щастя, бути коханою тобою!

Я і ти — дуже непрості люди. У нас багато спільного і основне — це складний характер. Але, незважаючи на всі сварки і примирення, ми змогли не просто бути разом, а любити один одного, як у перший день знайомства.