Привітання з покупкою машини у віршах і в прозі

Вітаю армію автомобілістів з ще одним бійцем! Будь мужній в боротьбі з ДПС, поломками і цінами на запчастини!

Варто твоя красуня-машина: Помыто лобове, накачані шини. Купівлю цю ми відзначимо, А в побажаннях зауважимо: Щоб їла бензину мало, Щоб ніколи не підкачала, Не ламалася, не кипіла, Не диміла, не коптела! Нехай для даішника невидимкою Завжди твоя машинка!

У вашій родині стало на чотири колеса більше! Тому вітаю вас з кожним окремо і з усіма разом узятими! Нехай колеса завжди будуть цілими, а дороги — прямими! Нехай це придбання буде першим у великому ряду настільки ж вдалих і важливих покупок вашому житті! Як говориться, «лиха беда начало»!

Ну ось, тепер і ти «на коні»! Нехай він буде примхливим, завжди слухається свого хазяїна, не хворіє і поменше їсть — бензину, масла і сімейного бюджету!

Наші вітання тобі, майбутній шофер. Сьогодні ми за святковим столом обговоримо тонкощі твоєї нової машини. Дамо корисні поради й настанови, живи і радій наш друг, адже для тебе машина найкраща нагорода. Нехай вона їздить по дорогах, як можна довше без ремонту.

Дорогий друже! Я вітаю тебе з покупкою машини. Як відомо, автомобіль — не розкіш, а засіб пересування. Нехай твій автомобіль стане по-справжньому розкішним засобом пересування! Бажаю тобі їздити на ньому чудові подорожі в далекі країни. Нехай твій автомобіль буде комфортним і зручним. Щастя тобі!

Збирали гроші роками, У салонах моделі дивилися, І вибрали кращу, знаю — Таку б всі захотіли! Поспішаю привітати вас швидше Я з цією вдалою покупкою, Нехай же авто не старіє, А стане з роками лише краще! Нехай ваша нова машина Не буде простоювати в пробках, Куди б ви на ній не поспішали, Нехай дорога буде вільною! Нехай ніколи не доведеться Зіткнуться з викрадачем спритним, Авто нехай ні з ким не зіткнеться, Даішник будь-буде добрим. Я вас від душі вітаю І довгих років життя машині бажаю!

Вітаю з довгоочікуваною покупкою! Бажаю щоб твоє авто ніколи не капризничало, слухалася і не відволікало від важливих справ або приємних снів серенадами під вікном.

Ти знайшов ту, що тебе захопить! Нехай ваша любов буде взаємною! Нехай вас ні жезла, ні цвяха не бере! Нехай ваш роман буде бурхливим і довгим! Нехай служить довго її колінвал! Нехай не ковзає, не лисіє гума! Ти про таку адже так довго мріяв! Друже, вітаю з покупкою машини!

Вітаю тебе з чудовою покупкою! Рівних доріг тобі, зеленого світла на всіх світлофорах, завжди повного бака, відсутності пробок, добрих поліцейських, душевних пасажирів і, звичайно ж, бездоганної роботи твоєї нової машини!

Хто там махає з віконця Нового автомобіля? Посміхається досить, Весь сяючий і стильний, Не поспішаючи салон покине, І брелоком так граючи, І вальяжно, і ліниво Скаже : «Де ж – «вітаємо?!»

І кузов з броні, і шип По краю оточує шини — Купив, друган, ти новий джип: В натурі, крутіше немає машини! Своїх ти братанів-здоровил (А до них на додачу Лена, Зіна…) На чому до цього возив — Великого суперлимузина? Ти взяв не джип — майже танк… Але ось бажаємо для польоту Дооснастити «іграшку» так — Стовбуром — над люком — кулемета!!!

Для чоловіка автомобіль ніколи не був і не може бути просто засобом пересування. Це друг і надійний товариш! І сьогодні ми раді привітати тебе з тим, що коло твоїх друзів поповнився новим придбанням! Нехай же твій автомобіль ніколи тебе не підводить!

Вітаю з початком нового життя — життя на колесах! Нехай все у вас котиться, як по маслу! Але без замети… З придбанням тебе! Хочу тобі побажати, щоб разом з (…) ти придбав не тільки нові клопоти і турботи, але і нові радості!

Чоловік двічі щасливий в житті: коли купує машину і коли продає. І якщо при продажу він прощається з уже старим, знайомим автомобілі, то при покупці нового авто, його чекають нові відкриття, нова любов до авто, нові проблеми, які доведеться вирішувати. Загалом, з вдалою. Новою покупкою!

Машина в наш час — це не розкіш,а засіб пересування! А для когось це ще друг і помічник! Прийміть наші вітання з приводу покупки чотириколісного улюбленця! Автомобіль подібний до дитини : за ним потрібен щоденний догляд, але зате в подальшому він відплатить взаємністю! Комфорт та зручність — це гідна плата! Зі щасливим придбанням!!!

Друг мій, вітаю з покупкою твоєї мрії — нової машини. Бажаю гладкою, асфальтованою, безпечної дороги, мати завжди прекрасну супутницю на сусідньому сидінні. А від нашого уряду чекаємо зниження цін на бензин.